Відомий телеведучий та шоумен Володимир Остапчук, що родом із Умані, запустив соціальний проект #ВоркшопиДобра. 

Про це він повідомив на своїй сторінці в Instagram.

Сам Остапчук ще минулого року в період передноворічних свят провів урок англійської мови для дітей, що в цей час змушені залишатися в стінах лікарні. Цьогоріч шоумен вирішив продовжити та розширити таку традицію.

“Кожного місяця 2020 року буду навідувати дітей у лікарнях та проводити для них уроки англійської! А також, запрошую усіх, хто хоче долучитись та провести цікаві інтерактиви разом з нами! Ліпка з глини чи пластилину, малювання, орігамі, уроки акторської майстерності чи співу – все, що завгодно”, – зазначає Остапчук.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Друзі, багато з вас знає, що моя професія за дипломом – вчитель англійської мови. І я навіть декілька років викладав англійську діткам! 🤓 ⠀ Минулого року у мене з’явилася ідея – провести урок англійської для діток, які у цей передноворічний період змушені залишатися в стінах лікарні та боротися за своє здоров’я. Ми побували в Охматдиті, де співали разом різдвяні пісні англійською та поговорили про життя! І це була дуже тепла святкова зустріч! А, головне, на той час усі присутні зовсім відволіклися від буденності у лікарні та стали безтурботними і веселими😉І дітки, і навіть лікарі:-) ⠀ Цьогоріч я вирішив продовжити традицію, та зробити її ще більш насидченою для дітей. ⠀ Запускаю соціальний проект #ВоркшопиДобра. ⠀ Кожного місяця 2020 року буду навідувати дітей у лікарнях та проводити для них уроки англійської! А також, запрошую усіх, хто хоче долучитись та провести цікаві інтерактиви разом з нами! Ліпка з глини чи пластилину, малювання, орігамі, уроки акторської майстерності чи співу – все, що завгодно! ⠀ Вже завтра ми з акторами-аніматорами з @miracle_eventagency відвідаємо Київську Міську Дитячу Клінічну Лікарню номер 1, де зустрінемося з дітками, що зараз знаходяться там на стаціонарному лікування. ⠀ Друзі, #ВоркшопиДобра ще й мають на меті місію показати, що головне що потрібно дітям – це не матеріальне, не подарунки, а увага та той час, що проводимо разом і ті позитивні, добрі емоції, що дарують життя! ⠀ Чекаю на ваші пропозиції у Дірект або на e-mail: ostapchukworshops@gmail.com ⠀ Наступну зустріч проведемо вже у лютому. Здоров’я всім!

Допис, поширений Vladimir Ostapchuk (@vova_ostapchuk)

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.