“Спасіба вам – Черкаси”. Як “Селюки” відіграли концерт та за що дякували аудиторії (фоторепортаж)

Минулої неділі запалювали у черкаському клубі відомі українські хіп-хопери Курган & Agregat. Лайка та суржик лунали як у текстах їхніх пісень, так і просто в розмовах зі сцени. Та це, схоже, лише більше розігрівало аудиторію, яка зібралася перед сценою послухати “Селюків”.

Розпочали музиканти свою програму без запізнення. За дві години зі сцени пролунали їхні хіти: “Пострижись, як в прошлий раз”, “Вчителька”, “Тусуйся”, “Енергія”, “Кораблі в ставку”, “Жопа” тощо.

“Кароче, слєдующий трек сірйозний, з нашими обличчями його ісполнять нільзя. Ну нам любопитно, шо з цього получиться. В народі цю пєсню називають “Попрошайка”, – говорить один із учасників гурту і зі сцени лунає “Кровавий кулак”.

Не менш “колоритними” були презентації й інших пісень.

“Слєдующая пєсня – жиза, бо там все харашо, йдеш по вулиці, каштани цвітуть, а потім бах – тобі смска у вайбері приходе. Шо це за “погане” пріложеніє. Саме фігове, шо може буть, хуже – тіки голубі із записками. Приходе сообщеніє, откриваєш, а там: “Привіт, Аміль, прости, я тобі ізмінила”. І ти такий думаєш: “Уходиш… ну і …”. І ти сидиш, пишеш пєсню, їсиш і сльози в їду капають”, – каже один з учасників гурту Аміль.

Музиканти виконують “Пострижись як в прошлий раз”.

“Спустя дофіга місяців наконєц-то люди научились під неї танцювать. Спасіба вам – Черкаси”, – сказали музиканти зі сцени після виконання треку “Мутант”.

Кілька сотень людей відривалися під енергічну музику та своїми вигуками лише давали приводів для чергових жартів від “Селюків”.

Опісля музиканти вийшли на фотосесію зі своїми прихильниками.

Більше про атмосферу цього заходу – на фото.

По темі

коментарі

2 Коментарі

  1. Дякую за репортаж! Шкода, що не зміг відвідати з друзями цей надзвичайно колоритний захід.

    1. будь ласка! сподіваюсь, ти чудово відпочив і незабутньо провів час!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.