У Черкасах презентували кліп про військових територіальної оборони ЗСУ, які воювали в найгарячіших точках Луганщини. 

Про це розповіли творці кліпу.

Автором ідеї та пісні став офіцер 156 Черкаського окремого батальйону ТрО Руслан Батир. Режисер кліпу – виконувач обов’язків пресофіцера черкаської тероборони Максим Дубінський. Виконавці – Руслан Батир і гурт “Flatcher”.

– Перші рядки написав у Черкасах, ще до виїзду батальйону на схід. Далі продовжив уже в проміжках між бойовими завданням на Луганщині. Посил в куплетах був суголосний із настроєм побратимів, приспів вийшов легким для запам’ятовування, мелодію не складно зіграти на гітарі. Завдяки цьому та особливій енергетиці пісня вже на сході стала популярною серед наших захисників, – розповів автор пісні Руслан Батир.

Автор присвятив твір та відео бійцям черкаської тероборони, які не повернулися із міста Попасна Луганської області, та тим, хто продовжує захищати територіальну цілісність України.

– Наші добровольці змогли 11 днів тримати оборону в тих районах зони бойових дій, де це не вдавалося іншим підрозділам. Я хотів показати цією піснею те, що не обов’язково бути спецпризначенцем, щоб перемагати. Достатньо любити рідну землю й рішуче давати відсіч, – зазначив автор пісні.

Локацію зйомок обрав режисера кліпу Максима Дубінський. Це гора Богдана Хмельницького у селі Івківці на Чигиринщині. Одна із сюжетних ліній ролика – це солдати, які підіймаються вгору.

– Така метафора є символом руху вгору, до перемоги. І врешті-решт наші бійці підіймаються на вершину, бо вони переможці, –  пояснив Максим Дубінський.

У зйомках брали участь майже пів сотні бійців роти вогневої підтримки 156 Черкаського окремого батальйону ТрО Збройних Сил України. Це люди різного віку – від 22-річних до 58-річних.

– Якщо локація кліпу – це про наше славне минуле, то люди в ньому – це точно славне наше сьогодення і майбутнє, – зазначив Руслан Батир.

Нагадаємо, смілянка, яку пам’ятають з шоу “Співають всі”, випустила перший трек.

Більше фото- та відеоконтенту – у нашому інстаграмі

Реклама

По темі

  • Коригувальників і колаборантів не відпускатимуть під заставу

    10 серпня Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності одноголосно підтримав законодавчу ініціативу, згідно з якою осіб, підозрюваних у співпраці з ворогом і коригуванні вогню, не будуть випускати під заставу. Про це інформує Рух ЧЕСНО, що…
  • Черкаський зоопарк прихистив майже 60 тварин-переселенців

    Від початку повномасштабної війни черкаський зоопарк “Рошен” прихистив майже 60 тварин-переселенців. Нині для них готують вольєри на зиму. Про це йдеться на сайті Черкаської міської ради. Для тварин-переселенців працівники зоопарку вже готу…
  • Як пишуть про війну черкаські онлайн-ЗМІ

    Понад чверть новин черкаських онлайн-ЗМІ – про війну. Найчастіше в стрічках пишуть про волонтерські і благодійні ініціативи, а також про наші втрати. Такими є результати аналізу Інституту масової інформації, метою якого було дослідити кількість новин,…
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.