Відомий телеведучий Володимир Остапчук, що родом з Умані, розповів, як починав свою кар’єру викладачем англійської мови. 

Про це він написав на своїй сторінці в Instagram.

Телеведучий згадав про часи “молодості”, коли він ще працював за спеціальністю:

“Журнал, контрольні, кафедра. І обов’язково “Володимире Валерійовичу”. Так, друзі, колись я був педагогом. Викладав англійську агрономам, економістам і трактористам в  УНУСі. (Уманському національному університеті садівництва)”, – поділився  Володимир.

Згадує, що тоді він виглядав молодшим, за деяких своїх студентів. Із найсмішнішого: йому в бібліотеці іноді навіть відмовляли видати підручник. В Instagram він пригадав веселий діалог:

– Галя, іди сюди, тут юморіст каже, шо він викладач.

– Галя, він хоче щоб я його по-батькові називала. Іди до мамки, Петросян.

– Галя, я набрала декана… Вибачте, Володимир Валерійович, ви просто так молодо виглядаєте!

Викладачем пропрацював зірковий уманчанин лише рік.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

КЕМ Я БЫЛ РАНЬШЕ. ⠀ Журнал, контрольные, кафедра. И обязательно «Владимир Валерьевич». Да, ребята – когда-то я был преподом 😂 ⠀ Английский я преподавал агрономам, экономистам и трактористам, короче был в полном УНУСе (Уманський Нац Університет Садівництва😂). ⠀ Я (на вид 16 летний пацан) мало внушал строгости иногда вдвое старшим студентам, но самое страшное – мне не хотели давать учебники даже в библиотеке. ⠀ – Галя, іди сюди, тут юморіст каже, шо він викладач. – Галя, він хоче щоб я його по-батькові називала. Іди до мамки, Петросян. – Галя, я набрала декана… Вибачте, Володимир Валерійович, ви просто так молодо виглядаєте. ⠀ Продержался я год, понял, что не мое. Но на кафедре до сих пор висит мой пиджак, а тем, кто пришёл на передаздачу, говорят «викладач на території, чекайте». ⠀ А вы тоже работаете не тем, на кого учились?) #препод #студент #давайзачетку

Публикация от Vladimir Ostapchuk (@vova_ostapchuk)

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *