У неділю відомий ведучий Олександр Скічко завітав у гості до своєї бабусі, яка проживає на Черкащині. Однак дорога додому виявилася нелегкою: зірковий черкащанин пробив колесо, в’їхавши в одну із ям.

Про це Олександр розповів підписникам у своєму “Instagram“.

-Я хотів би передати палкий привіт “Укравтодору”, нашому прем’єр-міністру, ну і всім тим, хто причетний до мого пробитого колеса, завдяки “чудовій” ямі, метрів так у півтора, − зазначив Олександр Скічко.

– Що я можу сказати? Сьогодні ввечері відчув “Покращення” на собі. Можливо, десь у нашій країні дороги і стають кращими, але траси Київ-Черкаси за останні 5 років це ніяк не торкнулося. А той, хто проїжджав Золотоніське КП, ще дві ночі не спатиме, адже цей стрес неможливо з чимось порівняти!  Мої привітання владцям, -прокоментував Олександр своє відео.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Ну что я могу сказать?! Сегодня вечером я почувствовал «Покращення» лично на себе! Не знаю может где-то дороги становятся лучше в нашей стране, но трассу Киёв-Черкассы это никак не коснулось за последние 5 лет. А кто проехал Золотоношское КП, тот ещё 2 ночи не спит, потому что этот стресс ни с чем не сравнить! Мое послание моим чиновникам! #дороги #всемспасибо

Публикация от Oleksandr Skichko (@aleksandrskichko)

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *