Винник спростовує чутки про плагіат і йде до суду

Відомого співака із Черкащини Олега Винники звинуватили у крадіжці інтелектуальної власності.

Як пише ТСН, Винник нібито вкрав деякі свої пісні у Лари Мелтемі.

Прес-служба співака заявила, що всі публікації, в яких Олега Винника звинувачують в плагіаті музичних творів артистки Лари Мелтемі, є неправдивими, додаючи, що це підтверджується експертизою державної установи – Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Національної академії правових наук України.

“Інтернет-видання навмисне здійснюють дискредитацію співака з метою підвищення популярності своїх інформаційних ресурсів”, – зазначив адвокат артиста Олександр Качура, підкріплюючи свої слова тим, що такі дії мають систематичний характер.

Сам же Олег Винник вважає, що подібні питання потрібно вирішувати в суді.

“Якщо є претензія – потрібно вирішувати питання в суді. Це нормальний європейський підхід. Я ж багато працював за кордоном і знаю, як там ставляться до авторських прав, ніколи їх не порушував. Я чесний артист, сам пишу слова і музику, і сам її виконую”, – наголосив співак.

З метою захисту ділової репутації та спростування поширеної недостовірної інформації адвокатом Олега Винника поданий судовий позов. Справа прийнята до розгляду Печерським районним судом міста Києва.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.