Відома психолог із Черкас Наталія Холоденко розповіла у програм “Світське життя”, як протягом дев’яти місяців їй вдавалось приховувати вагітність.

За словами мами маленької Вів’єн, не акцентувати уваги на своїй вагітності їй допомагали сукні від подруг-дизайнерок.

– Це настільки інтимний час жінки, що про народження дитини і вагітність всі мають довідатись, коли їй уже три місяці, – заявила Холоденко.

За останній рік у житті Холоденко відбулись кардинальні зміни: вона розлучилась, народила ще одну дитину і переїхала в нові апартаменти

За словами Холоденко, з першим своїм чоловіком вона розлучилась у грудні минулого року. А новий “з’явився по ходу”.

Вона також зазначила, що приховувала вагітність від 6-річного сина.

– У нього така позиція була, що він не хотів ні сестер, ні братиків. Казав, що хоче жити спокійно сам. Він познайомився із сестричкою 3 дні тому і сказав: мамо, я її любити не буду, а ти – можеш, – переповіла, сміючись, Наталія Холоденко.

“Мамо, я її любити не буду, але ти можеш”, – саме такими словами, каже Холоденко, охарактеризував син знайомство із сестрою

За словами черкащанки, син важко переносив розлучення із чоловіком. Але нового її обранця сприйняв позитивно.

– Була така фраза, від якої я не могла оговтатись кілька днів. Він сказав: мамо, я не хочу, щоб ми були як розділені шматки піци. І це було так щиро, – переповіла Наталія Холоденко. – Він іще сподівається, що ми з його татом будемо жити у вихідні разом. Я визнаю, що я пожертвувала щастям своєї дитини, тому що він жив у дуже щасливій родині насправді, заради власного щастя.

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *