Зіркова психологиня із Черкас Наталя Холоденко на святі у подруги заспівала “караоке” з відомим грузинським джазовим бендом “Теона Контрідзе & Бенд”.

Відповідні відео черкащанка опублікувала на своїй сторінці в Інстаграм.

Під час святкування психологиня вирішила не втрачати свій шанс і виконати пісню “Есть только миг” під музичнй супровід джазового колективу “Теона Контрідзе & Бенд”.

– Говорите, просити кошти на діаманти – непристойно? Я тут попросила заспівати з музикантами співачки Теони Контрідзе в її присутності. Це в 10 разів страшніше! Ще страшніше наш експромт з моїм іноді непопаданням в тональність і ноти, – зазначила Холоденко.

Джаз-панк-діва, як її називають у світі, Теона Контрідзе додала, що це вперше вони дозволили співати “живе караоке” під їхній супровід.

– Ти знаєш,  це перший випадок, коли ми погодилися на “живе караоке”. Тільки заради тебе, тільки заради твоїх люблячих очей, дорога! Живи і процвітай, – прокоментувала допис Наталі співачка.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

А вы говорите: просить на бриллианты неприлично. Я тут попросила спеть с музыкантами @teonakontridze в ее присутствии)). Это в 10 раз страшнее! ⠀ Еще страшнее наш экспромт с моим иногда непопаданием в тональность и нотами. Но, надеюсь, что благодаря моим экспериментам над собой кто-то из вас решится на свой страшный, но делающий счастливее шаг!!! ⠀ P.S. Дорогая @stavnitserdiana, спасибо, что ты родилась и притягиваешь в свою жизнь таких удивительных людей!

Публикация от Наталья Холоденко (@kholodenkon)

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *