“Якась фантастика”, – зірковий черкащанин стане ведучим нового шоу

Відомий черкащанин Олександр Скічко стане ведучим нового шоу на телеканалі “Україна” під назвою “Дивовижні люди”. Героями програми стануть українці з видатними розумовими здібностями. 

Про це повідомляє tv.ua.

За словами Скічка, проект буде цікавий глядачам, адже в шоу розповідають про унікальних людей, які живуть серед нас.
– Я б навіть сказав, що це люди володіють надздібностями – це виглядає як кіно, як фантастика. Упевнений – багато хто навіть не уявляє, що це реально. Зізнаюся, я і сам, коли читаю сценарій, дивуюся, як це можливо. Але коли ти зустрічаєш цих людей і спілкуєшся з ними наживо, просто захоплюєшся. І що найцікавіше – більшу частину цих здібностей вони розвинули в собі самі, в процесі, тобто це не вроджені вміння. Виходить, ми теж можемо це зробити, просто треба зрозуміти, як. І завдяки шоу «Дивовижні люди» ми це дізнаємося », – інтригує Олександр Скічко.

Суддями проекту стали телеведуча Маша Єфросиніна, співачка Оля Полякова, ведучий ток-шоу «Говорить Україна» на каналі «Україна» Олексій Суханов та вчений Віктор Комаренко

Прем’єра запланована на новий весняний телесезон і буде виходити в ефір телеканалу раз в тиждень.

Шоу «Дивовижні люди» – це українська адаптація німецького формату The Brain, яке виходить у США, Франції, Китаї, Італії, Бразилії, Португалії та інших країнах світу.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *