Поет та прозаїк Юрій Іздрик знявся у тизері фільму режисерки Ірини Цілик “Я і Фелікс”. Кінокартина є екранізацією ще неопублікованого роману “Хто ти такий?” письменника із Черкас Артема Чеха. 

Про це пише “Еспресо“.

“Я і Фелікс” — це екранізація неопублікованого роману Артема Чеха “Хто ти такий?”. Навесні 2021 року він вийде у видавництві “Meridian Czernowitz”.

Книга і фільм розповідають про дорослішання хлопця Тимофія у 90-х роках, його сім’ю, друзів, перше кохання, і стосунки з колишнім контррозвідником Феліксом, який став частиною його сім’ї. Історія розказана через призму дитячого сприйняття.

У тизері одну із головних ролей, Фелікса, зіграв український письменник Юрій Іздрик. Восьмирічного хлопця Тимофія в тизері грає син режисерки Андрій. Чи гратиме він у фільмі, стане відомо після проведення кастингу.

– Я вже казав Ірі у відповідь на її “я боялася, що ти не погодишся”: “Це як би Мартін Скорсезе подзвонив Аль Пачіно і сказав: “Чувак, ти хочеш у мене зніматися?”. Ну, звісно, що так. Поки це лише тизер, а далі буде видно. Зараз відбувається процес становлення хімії між виконавцями головних ролей. Треба знайти контакт і правильні інтонації. А ще наша дружба з Іриною – невідомо, чи вона допомагає, чи навпаки… Професійні стосунки і дружба – це не завжди добре, – коментує Юрій Іздрик.

Фільм продюсують Володимир Яценко (“Додому”, “Дике поле”) та Анна Соболевська (“Додому”). Виробництво “Я і Фелікс” здійснюватиме кінопродакшн ForeFilms. Зйомки кінокартини заплановані на осінь 2020 року.

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.