Новою дівчиною шоумена та телеведучого з Умані Володимира Остапчука є 33-річна нотаріус Христина. 

Про це повідомляють у програмі “Зірковий шлях” із посиланням на інсайдерські джерела.

Імовірно, Остапчук та Христина познайомилися влітку 2019 року на весіллі в Італії, ведучим якого був уманчанин. Дівчина була дружкою нареченої.

Також збігаються й світлини пари в Instagram. В один час вони позують у Буковелі, а також в одному комплексі для відпочинку та SPA.

Колишня дружина Володимира Остапчука Олена Войченко від коментарів щодо персони теперішньої дівчини шоумена утрималася, однак зазначила, що знає її з першого дня знайомства.

– Я знаю жінку, з якою у Володимира роман, майже з першого дня. Але не хочу коментувати його черговий роман, напевно десятий, якщо не більше…Я не хочу цього коментувати. Так, я знаю, і я знала попередніх, правда, постфактум, – зазначила Олена Войченко.

До того ж, під постом зі “Світським життям”, де Остапчук відреагував на коментарі ексдружини щодо розлучення та зрад, Стася Ровінська, донька телеведучої Сніжани Єгорової, гостро відреагувала на виправдання уманчанина та натякнула на теперішню його дівчину.

– …і піти нікуди – дуже смішно. Краще б своїй нотаріусу-юристці сказав, щоб менше вихвалялася. Нестерпно, коли людина так поводиться. Особливо з дітьми!, – написала в коментарях Стася Ровінська.

Нагадаємо, днями Олена Войченко в інтерв’ю розповіла про причини розлучення. За її словами, шлюб почав розпадатися після Євробачення, ведучим якого був шоумен. Тоді Володимир Остапчук почав зраджувати дружині та навіть залишив сім’ю на два тижні.

Усі фото взято з Instagram

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.