Відома психологиня Наталя Холоденко розповіла, що навіть на День народження не дозволяє синові споживати нездорову їжу. Також черкащанка опублікувала відео, на якому її син залюбки смакує перловою кашею з тунцем.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Сегодня у моего сына День рождения. И я хочу подчеркнуть, что на детском праздничном столе не будет картошки фри и пиццы! Не будет кока-колы, торта с сахаром и других ужасностей. Потому что у него сформированы альтернативные понятия о том, что такое вкусно! ⠀ Приучайте детей к здоровой еде, не балуйте по выходным вреднючками, и тогда не придется бороться с тягой к конфетам и истериками по этому поводу. ⠀ Хочется ли ему вредные вкусняшки? Да! ⠀ Но не так сильно, как большинству детей. И я позволяю съесть мороженное, когда его едят другие дети, но это в виде исключения. ⠀ Жизнь без убийства поджелудочной ребенка возможна! ⠀ Кстати, как выяснилось в видео, тунца ловят в фонтане, а не озере)! ⠀ P.S. Спасибо @yuriy_zhuravsky, что научил нас есть здоровее.

Публикация от Наталья Холоденко (@kholodenkon)

За словами Наталі, вона дотримується принципу, за яким не варто погоджуватися на вмовляння дитини про шкідливі смаколики навіть у свята та вихідні. Адже такі потурання можуть порушити її смакові вподобання, через що малечі все частіше хотітиметься шкідливої їжі. Сама ж психологиня не дозволяє сину їсти картоплю фрі, кока-колу, піцу та торт і в його День народження.

– Не буде кока-коли, торта з цукром та інших “жахів”. Тому що у нього сформовані альтернативні поняття про “смачно”! Привчайте дітей до здорового харчування, не балуйте по вихідним шкідливою їжею, і тоді не доведеться боротися з тягою до цукерок та істериками через це, – зазначила Наталя Холоденко.

Психологиня додала, що її сину також хочеться нездорової їжі, але це бажання набагато менше, ніж в інших дітей.

 

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *