На Черкащині в обласному госпіталі запрацювало реабілітаційне відділення
На Черкащині в обласному госпіталі здали в експлуатацію реабілітаційне відділення після реконструкції. Про це повідомив на фейсбук‐сторінці начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. Після ...









