Єлєна Щепак
сьогодні найцікавішим за тиждень ділюся я
Відтепер команда "18000" щонеділі підбиватиме підсумки тижня. В одній новині ми збираємо найрезонансніші події Черкас і області, а також кращі тексти, які виходили на нашому сайті.

Тож, як каже Майкл Щур, вйо до новин 🙂
У нас вийшов перший репортаж із циклу публікацій про психоневрологічні інтернати.
Ми побували в 10 таких закладах, на власні очі побачили, як живуть мешканці інтернатів, поговорили з ними та керівництвом, а також проаналізували останні закупівлі ПНІ.
Репортаж із Вікторівського ПНІ можна прочитати ТУТ. А відео з нього можна переглянути прямо в цій новині – рядком нижче.
Спойлер: другий репортаж вийде на сайті вже завтра.
На Черкащині триває епопея із будівництвом медичних амбулаторій у сільській місцевості. Попри те, що від початку роботи мали бути завершеними ще у травні, станом на листопад жоден об'єкт не зданий в експлуатацію, а терміни договорів постійно продовжуються.

ЯКА СИТУАЦІЯ ЗІ ЗВЕДЕННЯМ МЕДЗАКЛАДІВ ЗАРАЗ - ЧИТАЙТЕ ТУТ.
Також ми написали лонгрід про те, як зимуватимуть безхатьки.
Голова Черкаської ОДА Роман Боднар дав першу пресконференцію, а ми її протранслювали наживо.
З головного: чиновник обіцяє розпочати призначення голів РДА, а також активно шукає собі заступників.
КРИМІНАЛ
Пожежа в понеділок сколихнула область. Через загорання обігрівача в Медведівці (Чигиринський район) загинуло двоє дітей. За життя ще одного 6-місячного хлопчика борються медики.
Як ви вже знаєте із всеукраїнських новин, мама нардепа Олександра Дубінського "любит скорость". А ми нещодавно з'ясували, що мама депутата міськради Юрія Тренкіна - отримувати підряди від дорожників. Детальніше про них читайте ТУТ.
В Україні вступив у дію закон про перевезення дітей по-новому. Відтепер водіям забороняється перевозити дітей, зріст яких менше 145 см або тих, кому менше 12 років, без використання спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу.
Також цього тижня ми знайомили вас із черкаським школярем Володимиром Осауленком. І якщо ви досі не знаєте, хто це, терміново дивіться це відео.
Це все на сьогодні

Фото на заставці: Ольга Зоря