5 новин зі світу ІТ за минулий тиждень

Сьогодні на сайті “18000” виходить перша добірка найцікавіших новин із життя Tech. Так тепер буде щотижня. Для наших читачів її готуватиме ІТ команда eKreative. 

Корисні ресурси і цікаві новини минулого тижня з життя ІТ – далі.

Yes, it’s free

Навіть у статті про IT важко обійти тему коронавірусу, але ми хочемо відмітити один із небагатьох позитивних аспектів карантину: десятки продуктових компаній, таких як Google, Microsoft, Zoho тощо, навчальні платформи, такі як Coursera, а також театри і концертні зали надають безкоштовний доступ до своїх продуктів. Чому б не скористатись цією нагодою? Детальний список доступних ресурсів опублікував сайт Medium.

Фокусуйся!

Як ми всі знаємо, правило Keep calm and carry on працює в будь-якій ситуації! Стаття Як відкидати непотрібне — уривок з книги «Коротко і по суті» допоможе навчитись сфокусуватись і навчитись визначати пріоритети.

Explore

Це тільки нам здається, що Youtube стає все більш схожим на Instagram? Відтепер в Youtube з’явилась кнопка Explore.

 

Вимоги, корисні для команди

Добре написані Project requirements є важливою складовою успішного виконання проекту. Ділимось корисною статтею Як писати вимоги, корисні для команди. Покрокова схема для бізнес-аналітика на сайті DOU.

Інклюзивність – важлива

Зараз ми багато говоримо про турботу про себе і про близьких. Радимо подумати і про користувачів вашого продукту, перевіривши інклюзивність сайту чи застосунку. 8 простих порад, як перевірити дизайн сайту або застосунку на інклюзивність – читайте ТУТ.

Залишайтесь здоровими і щасливими! 🙂

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *