Горище, підвали та територію біля Будинку рад ремонтуватимуть за 8 мільйонів

Комунальне підприємство «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів комунальної власності», яке належить Черкаській обласні раді, провело тендер на ремонт підвальних, горіщаних приміщень адмінбудівлі та прибудинкової території за 8,1 мільйона гривень.

Про це йдеться на порталі Прозорро.

Роботи мають бути виконані до 30 листопада.

Участь в аукціоні взяв один учасник, який запропонував суму в 8,13 мільйона гривень. Замовник уклав з ним договір 25 жовтня.

Роботи виконає ТОВ «Інтербудсервіс». Воно зареєстроване в Черкасах. Директором є Григорій Завалко, а власником – підприємство «Агрорембуд», що в свою чергу належить Микиті Чубу.

Згідно з текстом договору, підрядник облаштує вогнезахист, пожежний водопровід, укриття, відремонтує санвузли та зробить благоустрій території, зокрема 4 майданчики для ТПВ.

За інформацією clarity-project, фірма має угод на 30 мільйонів гривень і цей договір від КП – є найбільшим для неї. На замовлення КП, «Інтербудсервіс» уже ремонтував Будинок рад за 3,19 млн грн до травня цього року.

Тоді, за договором, підрядник рівняв стіни, переклеював шпалери, фарбував, робив підвісні стелі, міняв світильники, дверні блоки тощо. Ремонт мали звершити в грудні, але далі переносили. Також фірма ремонтувала відділення «Приватбанку», водопровід у Жашкові, будувала вольєри в Черкаському зоопарку.

Як писав 18000, у грудні минулого року КП «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності» уклало договорів на ремонт приміщень облради на 6 млн грн.

Найдорожчим був тендер на капітальний ремонт Будинку рад, де знаходяться обласна військова адміністрація та обласна рада. Йдеться про ремонт покрівлі, фасаду будинку, а також ремонт коридорів на 3 та 4 поверхах і ремонт низки кабінетів на 2 та 3 поверхах.

***

Ця публікація була створена в межах проєкту «Голос громади і вплив на реформи», що впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу. ЇЇ наповнення є виключно відповідальністю команди “18000” та не обов’язково відображає точку зору Європейського Союзу та “Нідерландського Гельсінського комітету”

П’ять хвилин вашого часу = кращі ми. “18000” проводить анонімне опитування, щоб вдосконалити роботу редакції. Пройдіть його, будь ласка. Ось посилання на анкету

коментарі
1 Коментар
  1. Вони що ох….ли, хлопці на війні сплять на сирій землі, по підвалах, в бліндажах в які затікає вода і завіває сніг, в країні війна. А цим скотам нові шпалери і дах за 8мільйонів ???? У них проблеми з дахом точно, або як завжди по карманах, якби діти цих тварюк воювали, такого б не було

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *