Імовірному вбивці Гури пом’якшили запобіжний захід

Соснівський районний суд у складі головуючого судді Юрія Рябухи та двох суддів – Сергія Пироженка та Вікторії Романенко, задовольнив клопотання захисника Миколи Гончара та відпустив його під нічний домашній арешт. 

Як писав “18000”, Гончара підозрюють у вбивстві відомого у місті бізнесмена ексдепутата й заступника Черкаського міського голови Сергія Гури. 

Трагедія трапилася у 2018 році, коли під час суперечки в офісі Гури пролунав постріл із вогнепальної зброї, у результаті якого він загинув. За версією слідства, на курок натискав саме Гончар. Цей факт Гончар не спростовує, втім заявляє, що діяв в межах необхідної самооборони. 

Одразу після затримання Гончар дав свідчення, якими допоміг віднайти тіло покійної дружини вбитого Сергія Гури. За версією Гончара, саме Гура у свій час вбив власну дружину, а тіло заховав в одній із лісосмуг Черкаського району. 

Раніше Гончару вже пом’якшували запобіжний захід. Два місяці тому він вийшов із Черкаського СІЗО, де перебував з моменту скоєння злочину до липня 2021 року. 

Хочеш читати ще більше важливих матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE 

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.