“Консолідувати та об’єднати”. Скічко виступив із вступною промовою у Черкасах (ВІДЕО)

Олександра Скічка офіційно представили головою Черкаської ОДА.

Про це повідомляє кореспондент 18000.

– Хвилюючий момент. Я повертаюся в рідну Черкащину в якості керівника області. Тут я народився і виріс. Із цим регіоном пов’язані мої найбільш приємні спогади юнацтва. Ставлю за мету консолідувати і об’єднати всіх людей, які готові працювати заради розвитку Черкащини. Я підтримаю всіх, хто керується такими інтересами. Я щиро хотів би, щоб із моменту мого приходу у стосунках міської ради та адміністрації з’явилися конструктив та об’єднаність. Від такої позиції виграють всі, – зазначив Скічко у вступному слові.

Він зазначив, що готовий до публічних обговорень його дій.

– Я готовий до критики, але конструктивної. У нас є амбітні плани щодо залучення рекордних інвестицій у дороги місцевого та державного значення.

Як пріоритет Скічко зазначив медичну галузь, подякував медикам, пообіцяв тримати на контролі епідеміологічну ситуацію в області.

ВІДЕО з представлення

Нагадаємо, 29 січня Олександра Скічка офіційно призначили на посаду голови Черкаської ОДА.

Як писав “18000”, чутки про призначення Скічка очільником області з’явилися серед черкаських політиків ще після звільнення в кінці минулого року з посади Сергія Сергійчука. Сам нардеп не підтверджував їх, посилаючись на відсутність офіційних даних.

Уже 20 січня Кабінет міністрів погодив кандидатуру Олександра Скічка на посаду голови Черкаської ОДА. Тоді ж він озвучив і першочергові завдання для себе як для потенційного очільника адміністрації. Серед них – боротьба з пандемією, підготовка до вакцинації, ремонт місцевих доріг, розвиток аграрної галузі, введення в експлуатацію нового садочка на Митниці.

ДЕТАЛЬНІШЕ про призначення Олександра Скічка та стрімку зміну голів Черкаської ОДА читайте в матеріалі “Неконтрольований хаос. Кадрова чехарда у черкаському «Білому домі» та призначення Скічка”

коментарі
1 Коментар
  1. Много мозгов читать кем-то написаный текст, не нужно. Чёрт и в Африке чёрт. Подставная пустышка

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *