Ненадовго відсторонені Бондаренком чиновники заплатили ще 7 мільйонів за зимове прибирання

За механізоване прибирання доріг міста у період 1 грудня 2019 по 14 січня 2020 року департамент житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради 22 січня перерахував на рахунки підрядних організацій майже 7 млн гривень.

Про це свідчить інформація на порталі Spending.gov.ua.

Кошти перераховані на рахунки чотирьох приватних підприємців: Глухова Анатолія Володимировича, Бортника Юрія Зіновієвича, Гончаренко Юлії Юріївни та Мусієнко Світлани Василівни.

Всі проплати здійснені в межах угоди, укладеної між міською радою та ТОВ “Свій лад” за результатом проведеної процедури закупівлі. Всі ці підприємці  є “субпідрядними організаціями” ТОВ “Свій лад”, які залучені ним до прибирання вулиць міста. 

Зазначимо, що відповідно до змін до договору, укладеного між чиновниками та ТОВ “Свій лад”, 5,6 млн з перерахованих 7 млн є кредиторською заборгованістю за 2019 рік. 

Нагадаємо, наприкінці року виник скандал довкола прибирання, коли чиновники перерахували на рахунок підприємиці Ніни Бортник 2,8 млн за послуги, надані у листопаді 2019 року.

Тоді міський голова Анатолій Бондаренко заявив, що його разом із громадою міста “тримають за дурня”, і відсторонив від займаних посад чиновників департаменту ЖКК, розпочавши службове розслідування.

Попри те, що розслідування мало нібито тривати місяць, чиновники вже невдовзі повернулися на робочі місця. Про результати перевірки нічого невідомо. 

Крім того, за фактом можливого неправомірного витрачання коштів порушено кримінальну справу.

Сам Андрій Бортник звернувся у соцмережах до “фейсбук активістів”, які його критикують, і запросив тих на каву в офіс компанії. Там він нібито розвіє міфи навколо зимового прибирання.

коментарі
3 Коментарі
  1. Крадуть бляді з карманів своїх виборців і всім байдуже

  2. Набридло! Водять за носа – розслідування розслідуванням, а гроші в казну ніхто не збирається повертати – забріхуються далі… Доброго з цього не буде. Правда вийде назовні.

  3. Зачем далеко ходить, вон нова яксить под шумок тоже вернулась в виде платежек.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *