Олександр Завітневич: Щиросердечно вітаю з Днем захисників і захисниць України!*

Щиросердечно вітаю з Днем захисників і захисниць України!

Це свято людей мужніх, сильних, справжніх патріотів своєї країни. У цей день ми висловлюємо слова подяки тим, хто служив та служить на благо Батьківщини, захищає державний суверенітет та територіальну цілісність України. Всім, хто мирною працею і військовою доблестю виборює благополуччя і стабільність в нашій країні.

У цьому році вперше ми згадуємо не тільки наших захисників, а й захисниць. Адже сьогодні в українській армії нараховується більш ніж 31 000 військовослужбовців-жінок і з кожним роком їх кількість збільшується. Відповідно до стандартів НАТО наша країна є лідером за цим показником. Комітет ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки в свою чергу робить все можливе для того, аби кожен та кожна отримували рівні умови для служби, необхідні пільги та стабільні виплати.

У важкий для країни час українці вкотре довели, що в їхніх жилах тече кров вільних і мужніх козаків. Тисячі людей живим щитом стали між ворожою силою на Сході та мирною Україною. Багато хто з них, на жаль, віддав за нашу свободу своє життя.

У День захисників та захисниць України бажаю всім міцного здоров’я, благополуччя, родинного тепла та мирного неба.

Голова Черкаської обласної організації політичної партії Олександр Завітневич

*Політична реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *