“Ошукані українці” проводять аудит діяльності влади Черкас за останні 5 років

Пресконференція голови партії “Ошукані українці” Олександра Литвина

“Ошукані українці” розпочали громадський аудит діяльності окремих місцевих рад Черкаської області за останні 5 років. Усе – аби виявити слабкі сторони нинішньої влади Черкас та, як наслідок, побудувати реальну стратегію розвитку міста.

Про це під час пресконференції заявив голова політичної партії “Ошукані українці” Олександр Литвин

На думку Олександра Литвина, на сьогодні неозброєним оком помітні недоліки в роботі комунальних служб Черкас, а також правоохоронних органів. Через перших місцеві жителі змушені більшу частину року обходитися без гарячої води, а через недопрацювання других – жити в одному із найбільш кримінальних міст України. 

– Коли розпочинається опалювальний сезон, гаряча вода біжить по трубах і доходить до квартир. А як тільки весна – керівництво міста й ТЕЦ заявляють про масові пориви трубопроводів, – зазначив Олександр Литвин. – Чому ж, коли приходить весна, починаються ці пориви? У мене виникає закономірне питання, то що ж потрібно місту змінити: труби чи Карася? 

Насторожує партію й бездіяльність правоохоронців та керівництва міста стосовно присвоєння Черкасам “почесного” звання одного із найбільш кримінальних міст України.  

– На мою думку, після такої заяви міський голова, прокурор міста, начальник поліції мали довести до відома жителів, чи справді це так. Якщо цьому дійсно є докази, потрібно було вжити заходів, аби позбавлятися статусу кримінального міста. Але особисто я не почув реакції ні керівництва правоохоронних органів, ні міського голови, ні депутатів, – констатував Литвин. 

Водночас у Черкасах ведеться широка дискусія щодо програми “Безпечне місто”, яка нібито суттєво допоможе у боротьбі зі злочинністю.

– “Безпечне місто” в основному зводиться до встановлення камер зовнішнього відеоспостереження. Давайте поміркуємо, чи ці камери врятували життя журналіста Вадима Комарова? Ні, не врятували. Більше того, як звітує Національна поліція, імовірний вбивця журналіста зафіксований на 17 камерах, але до цього часу не затриманий та не розшуканий, – зазначив голова партії “Ошукані українці”. 

Складною є й ситуація щодо обігу наркотиків у Черкасах.

– Будемо відвертими, територія довкола шкіл, дитячих садочків, територія Південно-Західного району всіяна шприцами. Мені особисто незрозуміло, чим займаються підрозділи, які повинні запобігати незаконному обігу наркотиків, – говорить Литвин. 

Водночас, аби вивчити ситуацію детальніше та спланувати подальші кроки вирішення проблем, у партії розпочали здійснювати аудит діяльності міської влади Черкас за останні 5 років. 

– Говорячи про подальший розвиток міста, нам потрібно зрозуміти, в якому стані воно перебуває сьогодні і яким пріоритетам за ці роки нинішня влада надавала перевагу. Дані аудиту ми донесемо до відома громади до кінця цього – початку наступного місяця, – розповів Олександр Литвин. – Уся стратегія розвитку міста, на мою думку, має складатися з трьох розділів: те, що потрібно було зробити вчора, те, що ще можна зробити сьогодні, та те, що ми зможемо зробити завтра. 

У партії підсумовують, лише оцінивши, куди місто рухалося останні 5 років, можна зрозуміти, що потрібно робити надалі й виконання чого можна обіцяти людям. 

*Політична реклама

Віктор Євпак
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.