Під час сесії щодо коронавірусу депутати “протягнули” 4,9 мільйона на пилосмок

Вчора, 16 березня, в числі змін до бюджету міська рада проголосувала за виділення 4,9 мільйона гривень на придбання дорожнього пилосмока для підприємства ЧЕЛУАШ.

Відповідний проект змін до бюджету був опублікований ще 4 березня. Кошти спрямовані за рахунок перерозподілу обсягу фінансового забезпечення із резервного фонду до бюджету розвитку.

На сесійному засіданні до цього проекту змін були додані питання щодо охорони здоров’я: 4,7 млн гривень на придбання обладнання для міської інфекційної лікарні та ще 3 мільйони на стимулювання медичних працівників, що працюватимуть в зоні інфекційного ризику. Рада підтримала всі зміни 30 голосами.

Зазначимо, що вчорашня сесія позиціонувалася, як засідання з обмеженим доступом і скликалася для запобігання поширення коронавіруса.

Нагадаємо, що ЧЕЛУАШ оголосив тендер на закупівлю пилосмоку ще на початку року. Аукціон має відбутися завтра, 18 березня.Його дата була перенесена із 23 числа.

ЧЕЛУАШ свого часу уже мав у власності подібний прилад, але продав його у 2014 році. Підприємець Андрій Бортник зазначає, що такий механізм є нерентабельним і його ринкова вартість нижча за вказану в тендері.

“За понад 5 років ми працювали цією установкою лише 2 рази! Чому? Бо використовувати її в Черкасах – нерентабельно”, – написав Бортник.

Світлина від Андрія Бортника.

Пилосмок. який належав ЧЕЛУАШу (Фото Андрія Бортника)

Додано

У коментарі виданню 18000 директор департаменту ЖКК Олександр Яценко розповів про те, що пилосмок потрібний для підтримання санітарного стану міста, зокрема перед поминальними днями. За його словами, угода на такі послуги укладена між містом та підприємцем Андрієм Бортником. За словами Яценка він нібито не підготувив належним чином власну техніку. Також Яценко каже, що об’єму баку пилосмоку має вистачити для повноцінної роботи протягом цілого дня.

коментарі

1 Коментар

  1. карантин откату не помеха

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.