Під оплески Казаряна Тренкін дав доручення Савіну готувати проєкт на скасування забудови Замкового

Замковий узвіз

Секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін надав протокольне доручення директору департаменту архітектури та містобудування Артуру Савіну підготувати та подати на розгляд виконавчого комітету проєкт рішення про скасування наказу про видачу містобудівних умов та обмежень на забудову ділянки під Замковою горою. 

Таке звернення стало результатом виступу депутата Черкаської міської ради від фракції “Голос” Сергія Шмиголя.

Шмиголь звернув увагу на те, що депутати підтримали на минулій сесію петицію проти забудови Замкового, втім в результаті проєкт рішення не мав конкретних заходів, які мають здійснити чиновники задля реалізації цієї петиції. Так він запропонував доручити Савіну підготувати згаданий проєкт рішення, а також очільнику муніципальної інспекції Станіславу Коломійцю перевірити стан благоустрою території, яку планують під забудову.

Також Артур Савін має доповісти депутатам міської ради про стан підготовки та затвердження історико-архітектурного опорного плану міста Черкаси. На думку правоохоронних органів, будівництво на ділянці Гагаріна, 60 неможливе без затвердження цього документу.

У результаті Юрій Тренкін доручив підтримати всі пункти зазначені депутатом Шмиголем. Таке рішення зустріли оплесками з боку депутата Черкаської міської ради від фракції “Черкащани” Нарека Казаряна, який афілійований із потенційними забудовниками території ПП “Надія”.

Нагадаємо, прокурори Черкаської окружної прокуратури подали до суду позов про скасування наказу про затвердження забудовнику містобудівних умов та обмежень для будівництва житлових будинків по вул. Гагаріна, 60.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *