Половина будинків, – у мерії прозвітували про старт опалювального сезону

Половина будинків отримують тепло. Але сказати, які саме вже з опаленням, а які – ні, у Черкаситеплокомуненерго не можуть.

Під час запуску виникли проблеми із доступом до мереж під час запуску опалення, повідомив на нараді керівник КП Павло Карась.

– Критична ситуація з ОСББ. Я прошу не проводити фінансування з бюджету тих ОСББ, які порушують ЗУ “Про житлово-комунальні послуги”. У нас тільки 6 ОСББ написали офіційне звернення, що вони не будуть включатися. Решта – ні, – говорить Карась.

Також він наголосив, що управитель спрацював непогано по заповненню мереж. І цей процес оцінив краще, аніж минулоріч. Однак наголосив на проблемній роботі диспетчерської та відсутності доступу до систем.

– Я дав команду різати замки своїм майстрам, – наголосив директор Черкаситеплокомуненерго.

Натомість засновник управлінської компанії “Нова Якість” Андрій Бортник наголосив: щодня у кол-центрі працює 7 осіб, які активно приймають дзвінки від мешканців.

– Всі наші майстри спілкуються постійно із майстрами Павла Миколайовича. Коли виникла потреба, ми зняли людей із центру і відправили перевіряти чи відкриті засувки на будинках, про які нам повідомили. Виявилося, що в нас все в нормі в просто немає параметрів, – говорить Андрій Бортник.

За словами Павла Карася, вчора зупинила роботу котельня.

До того ж директор КП наголосив, що з 1 травня їхнє підприємство не несе звідповідальність за якість теплопостачання в певній квартирі, тільки за якість постачання до будинку.

– Якщо приходить заявка, ми цій квартирі робимо перерахунок, а решті – пропорційно збільшуємо. Ми не здійснюємо ні регулювання, ні обслуговування внутрішньобудинкових мереж, – додав Павло Карась.

 

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.