Попри заяви мера, в Черкасах продовжують зливати мільйони на асфальт, плитку та дорожню техніку

15 березня під час власного звернення міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявив про те, що місто зупиняє будь-які платежі та видатки на роботи, не пов’язані з боротьбою із коронавірусом та закупівлею необхідного обладнання та медикаментів.

Разом з тим лише протягом 16-18 березня, попри слова Бондаренка, чиновники міської ради перерахували на рахунки різних підрядників понад 5 млн гривень за різні роботи, послуги та товари, не пов’язані із боротьбою з розповсюдженням коронавірусу. Про це свідчать дані порталу E-data.

Зокрема, департамент архітектури та містобудування Черкаської міської ради 18 березня перерахував 1,4 млн гривень на рахунки підприємства ТОВ “Колтех-транс” за здійснення ремонту вулиці Чехова. Ще 600 тисяч отримало підприємство  ТОВ “Спецбудконтракт” за ремонт тротуару по бульвару Шевченка. 360 тисяч отримав підприємець Тарас Приходько за виготовлення проекту реконструкції вулиці Козацької. Підприємиця Наталія Орлова отримала майже 100 тисяч за туристичні вказівники.

Майже 450 тисяч гривень 16 березня отримало підприємство “Екобуд” за виготовлення 5 контейнерних майданчиків. Платником виступив департамент житлово-комунального комплексну. 

17 березня КП “ЧЕЛУАШ” оплатив придбання вібраційного котка, причепа та розпилювача бітумної емульсії загальною вартістю 2 млн гривень. Крім того, комунальники здійснили оплату за ремонт 4 зупинок громадського транспорту вартістю близько 500 тисяч гривень.

Департамент освіти та гуманітарної політики перерахував близько 150 тися гривень на рахунок підприємця Даниїла Олійника за 60 ліжок для 69 садочка.

Різними департаментами та управліннями Черкаської міської ради, а також комунальними підприємствами у період з 16 по 18 березня укладено ще понад 50 різноманітних угод, на суму понад 5 млн гривень.

Зокрема, департамент житлово-комунального комплексу підписав угоду на 1,3 млн гривень на капітальний ремонт тротуару по вулиці Іллєнка, а також 200 тисяч спрямує на поточний ремонт зливової каналізації по вулиці Симиренківській. Департамент освіти та гуманітарної політики уклав три угоди вартістю понад 1,1 млн гривень на ремонт дошкільних навчальних закладів, а ЗОШ 22 заплатить близько 200 тисяч за аудіообладнання.  Про це міститься інформація в системі Прозорро.

коментарі
1 Коментар
  1. Ох колись урветься терпець в народу

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *