Родина одіозного ексдепутата може придбати приладобудівний завод у Черкасах

Фото: Privatization.gov.ua

28 лютого закінчився прийом пропозицій на придбання контрольного пакету акції ПАТ “Черкаський приладобудівний завод”. 

Інформація про це міститься у системі Прозорро.Продажі. 

Відповідно до реєстру поданих пропозицій охочий придбати 99,45% акцій заводу, які належать державі, виявився всього один – Фермерське господарство “Царина”. Підприємство зареєстроване на Городищині й належить дружині колишнього депутата Черкаської обласної ради Олександра Рибченка – Світлані. 

Вартість пропозиції 15,1 млн гривень. У власності та користуванні заводу перебуває майновий комплекс із площею приміщень близько 88 тисяч квадратних метрів, а також низка земельних ділянок, площею близько 21 гектара. Також відповідно до опису лота, який виставлений на продаж, ПАТ “Черкаський приладобудівний завод” має близько 36 млн гривень кредиторської заборгованості, з яких 12 млн гривень – це заборгованість із податків та зборів, зокрема, земельного податку та орендної плати за землю. Підприємство є одним з найбільших боржників за цими платежами у місті. Сума заборгованості перевищує 6 млн гривень. 

На попередній сесії Черкаської міської ради депутати “позачергово” намагалися передати в постійне користування підприємству одну з ділянок, перенісши розгляд цього питання з останнього в порядку денному до одного з перших. Утім голосів на ухвалення такого рішення забракло.  

ПАТ “Черкаський приладобудівний завод” виставлений на продаж в межах приватизації державного майна.

Олександр Рибченко був депутатом обласної ради попереднього скликання, обраний від партії Ветеранів Афганістану. Разом із тим, сама фракція цієї партії до кінця каденції не проіснувала, розпавшись після низки бізнесових та довкола політичних скандалів. До ради нового скликання Рибченко вже не балотувався. 

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.