Табурець розповів, як на Черкащині готуються до зими

Фото з інтернету

На Черкащині готуються до опалювального сезону. Великим підприємствам рекомендовано переходити на альтернативні види палива.

Про це під час зустрічі з журналістами розповів голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.

За його словами, в області працює комісія, яка оцінює стан готовності до опалювального сезону. Її очолив заступник голови адміністрації Віктор Гусак.

До складу комісії увійшли фахівці, які відповідають за енергетичний напрям. Вони перевіряють стан і безпеку об’єктів критичної інфраструктури. Уже перевірено понад 50% теплопостачальників.

– Головна проблема, яку ми передбачаємо – це постачання газу. Ми орієнтуємо всіх, зокрема великих споживачів, щоб вони переходили на альтернативні види палива. По Черкасах уже це зроблено у більшій мірі. Сміла, Умань – займаються проектуванням і встановленням котлів із альтернативними видами палива. Ми бачимо розуміння у керівників територіальних громад у підготовці до зими, – сказав Табурець.

Голова ОВА додає, що для багатоповерхівок по суті єдиною альтернативою лишається електрика.

– Ми розраховуємо на поблажливі умови з боку нашої природи. Якщо зима буде тяжка, то для багатоповерхівок альтернатива – це електрика. Мені доповідали, що наші потужності в електриці дозволяють витримувати навантаження, які можуть бути. Якщо орієнтуватися на Європу, то у квартирах має бути 17-18 градусів. Ми трошки перепалюємо, – пояснив він.

Як писав 18000, директор КП “Черкаситеплокомуненерго” Павло Карась радить жителям багатоповерхівок бути готовими до можливої відсутності теплопостачання в місті взимку.

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”

коментарі

2 Коментарі

  1. Ребят, я х..ею от вас…

  2. до війни доставку та обслуговування я платили 200 грн. , зараз біда ,а платити треба 703 грн. Обіцяли, що підвищення не буде і це ще не має опалення… Сором тай годі…

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.