У Черкасах рекордно швидко зібрали голоси щодо зупинення забудови Замкового узвозу

Зареєстрована сьогодні вранці на сайті Черкаської міської ради петиція про зупинення забудови Замкового узвозу набрала необхідні для розгляду депутатами кількість голосів, а саме 500. 

На збір голосів витратили менше восьми годин. Це третя петиція, яка набрала більше 500 підписів, але перша, яка зібрала їх швидше, ніж за добу.

Тепер профільний департамент Черкаської міської ради має підготувати проєкт рішення з підтримкою або відхиленням петиції.

Серед осіб, які підтримали петицію, зокрема, відома місцева бізнесменка та активістка Ольга Касьянова, директорка регіональної філії UA:Суспільне Олена Баніна, активісти Іван та Дарія Подоляни, Вікторія Феофілова, засновник SUP-фесту Любомир Коломієць, художниця Юлія Ховайбо та сотні інших людей. Повний перелік зазначений на сайті міськради. Підтримали петицію також команда “18000” у повному складі.

Нагадаємо, петицію зареєстрували після того, як очільник міста Анатолій Бондаренко продемонстрував кінцевий варіант забудови, з якого чітко видно обмеження оглядовості на Дніпро зі скверу ім. Богдана Хмельницького. Також суттєво звужується тротуар по самому Замковому узвозу.

Крім того, на ескізі відсутній будинок Школьникова, що може означати його знесення під час реалізації проєкту. Водночас інша пам’ятка – будинок з Грифонами залишили. На думку Бондаренка, це ніби поступка забудовника. Також на ескізі майже приховано 8-поверховий будинок, що має з’явитися за планами забудовника.

Додамо, 13 грудня анонсовано попереджувальну акцію щодо намірів забудови Замкового узвозу.

Хочеш читати ще більше актуальних матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE

 

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.