У Черкасах таки “закопають” 10 мільйонів у плитку в Долині троянд. Петицію від громадськості відхиляють

Не зважаючи на обурення громадськості, у «Дирекції парків» таки проведуть скандальну реконструкцію Долини троянд. Замовник уже оголосив 10-мільйонний тендер на проведення робіт. Згідно з тендерною документацією, у долині покладуть майже 9 тисяч квадратних метрів плитки. При цьому у міській раді вирішили відхилити петицію про громадські консультації щодо реконструкції, яку підтримали черкащани.

Як зазначається на порталі Dozorro, на реконструкцію Долини троянд оголосили 29 липня. Планується, що аукціон відбудеться 16 серпня, а орієнтовна вартість закупівлі складе близько 10,4 мільйони гривень з міського бюджету.

Роботи мають бути завершеними до 25 грудня цього року. Підрядник виконає демонтажні роботи, далі – облаштує бортові камені, укладе близько 9 тисяч квадратних метрів фігурних бетонних тротуарних плит різного виду та товщини. Також буде встановлено 17 б\у лавочок та посіяно близько 700 квадратних метрів газону.

Зазначимо, що разом з тим на сайті міської ради з’явився проект рішення про розгляд електронної петиції щодо зупинення втілення існуючого проекту реконструкції Долини троянд.

У цій петиції активістка Дар’я Подолян, просила не лише зупинити втілення проекту, а й провести громадські консультації щодо розвитку громадського простору у Долині троянд. Петиція зібрала необхідні для розгляду 250 голосів.

Проте у міській раді вирішили не підтримувати петицію. І саме з таким формулюванням на сесію буде внесено відповідний проект рішення.

У пояснювальній записці за підписом в.о. директора департаменту ЖКК Юрія Панченка відмова мотивована тим, що облаштування доріжок у Долині Троянд нібито вимагають «матусі з візочками». При цьому авторка петиції Дар’я Подолян сама є матір’ю двох дітей і користується візочком, про що написала у “Фейсбуці”.

Нагадаємо, комунальники з “Дирекції парків” уклали договір з підприємством ПП “Водбуд” на виготовлення проекту реконструкції Долини троянд. Як з’ясували журналісти «18000», підрядник фігурує в низці кримінальних проваджень, пов’язаних із розкраданням коштів екологічного фонду обласного бюджету та зареєстроване за неіснуючою адресою. Після скандалу «Дирекція парків» змінили підрядника.

Обурення громадськості проект реконструкції викликав через застелення великої зони в Долині троянд плиткою.

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.