Комунальники змінили підрядника з безхатьків на оточення депутата

“Дирекція парків” змінила підрядника, який виконає проект реконструкції Долини троянд.

12 червня “18000” писали про те, що комунальники з “Дирекції парків” уклали договір з підприємством ПП “Водбуд” на виготовлення проекту реконструкції Долини троянд. Підрядник фігурує в низці кримінальних проваджень, пов’язаних із розкраданням коштів екологічного фонду обласного бюджету та зареєстроване за неіснуючою адресою в селі Босівка Лисянського району.

Відповідно до інформації із системми “Прозорро”, через день після публікації комунальники уклали іншу угоду з аналогічним предметом з ТОВ “ЕЛІТ ЛАЙН ПАРТНЕР”.  Підриємство зареєстроване на Лєпьошкіну Ірину Михайлівну, контактною особою, відповідно до даних системи “Клеріті проджект”, є Бякова Ганна Григорівна.

І родина Лєпьошкіних, і родина Бякових у різний час були бізнес-партнерами депутата міськради від партії БПП “Солідарність” Володимира Бурячинського.

Окрім “Дирекції партів”, підприємство отримало від місцевої ради протягом 2018-2019 року замовлень на 5 млн гривень, жодне з яких не було конкурентним.  

Зазначимо, що раніше працівники “Дирекції парків” повідомляли, що проект фактично виготовлений попереднім підрядником та проходить експертизу.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.