У Черкасах хочуть створити ще одну будівельну прокладку

13 вересня на сайті Черкаської міської ради з’явився проєкт рішення про внесення змін до статуту комунального підприємства “Екологія”.

Згідно з опублікованим документом, підприємство зможе займатися зведенням житлових будинків та іншою будівельною діяльністю, зокрема, забудовою житлових мікрорайонів згідно з Генеральним планом міста. Водночас передбачена передача будівельних майданчиків у користування іншим підприємствам. Персональну відповідальність за діяльність КП нестиме його директор.

Нині підприємство фактично не функціонує. На його балансі перебуває низка земельних ділянок, зокрема, у мікрорайоні Дніпровський. Директором підприємства є Сергій Солодовніков.

Раніше схожі функції виконувало і виконує КП “Черкасиінвестбуд”, що за рахунок недоліків законодавства освоює земельні ділянки, роздаючи їх без конкурсу та земельних торгів забудовникам під зведення багатоквартирних житлових будинків.  Директором цього підприємства є вихідець із партійних списків “За майбутнє” Анатолія Бондаренка Іван Будяк. 

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.