Зоомагазин Леопольд

У мерії можуть докинути без торгів ще мільйон на коштовні путівки

Департамент соціального забезпечення Черкаської міської ради 2 серпня оголосив переговорну процедуру закупівлі додаткових послуг із літнього оздоровлення дітей на березі Чорного моря.

Інформація про це міститься у системі “Прозорро”.

Згідно з обґрунтуванням проведення саме переговорної процедури зазначається, що у департаменті вже закінчується кількість придбаних попередньо путівок, а оздоровити планують ще 150 обдарованих дітей та дітей, що потребують особливої уваги та підтримки. У повідомлені також зазначається, що департамент отримав від батьків та дітей, що попередньо відпочивали у закладі, схвальні відгуки.

Йдеться про табір “Веселка”, розташований у Херсонській області. Відповідно до раніше проведеної процедури вартість одного дня відпочинку складає 588 гривень, що є одним із найдорожчих показників в Україні. На аукціоні, що був організований Черкаською обласною державною адміністрацією, цей же заклад запропонував ціну менше 400 гривень за добу, втім програв іншому закладу із Херсонської області.

У коментарі “18000” директор департаменту-замовника Євгеній Данченко розповів, що до них надійшла низка звернень від Служби у справах дітей Черкаської міської ради. Також відбулось засідання відповідної комісії за головування його заступника. За рішенням комісії було оголошено закупівлю.

Нині процедура не завершена і коштів на відповідні видатки у бюджеті немає. Зміни будуть запропоновані депутатам для розгляду на майбутній сесії міської ради. Заїзд дітей може бути організований за наявності коштів та укладеного договору в кінці серпня.

Хочеш читати ще більше важливих матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE 

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини