Управління освіти Уманської міської ради 28 червня уклало договір на реконструкцію спортивного майданчика в одному з місцевих закладів освіти. Роботи вартістю у майже 30 млн гривень виконає новоспечений улюбленець місцевої влади, який з моменту повномасштабного вторгнення виконує всі найкоштовніші підряди за гроші бюджету громади.
Відповідна інформація міститься в системі “Прозорро”, пише “18000”.
За результатом проведених відкритих торгів, договір виконуватиме київське товариство “Ед темп”. Свої роботи воно оцінило у 28 млн гривень. Місцеві чиновники відхилили значно дешевшу пропозицію іншого підприємства, вартість якої складала 25 млн гривень. Учасник не надав всіх належних документів і сертифікатів, за що був дискваліфікований. Свою дискваліфікацію компанія не оскаржувала.
Зі свого боку пропозиція київського товариства “Ед темп” повністю відповідала вимогам замовника і саме з ними було укладено угоду. Нею передбачено ремонт спортивного майданчика зі заміною бігових доріжок, облаштуванням футбольного поля зі штучної трави та встановленням вуличних тренажерів.
На різне устаткування й тренажери компанія планує витратити 13 млн гривень. Відповідно до кошторису планують встановлення вуличних тренажерів, виробництва харківської компанії “Кіндерленд”. Визначені договором ціни фактично відповідають нинішньому публічному кошторису компанії без врахування ймовірних гуртових знижок, втім передбачають витрати на монтаж обладнання.
Окрім устаткування й тренажерів, підрядник має замінити покриття футбольного поля, а також бігових доріжок. Для останніх має бути використаний поліуретановий компонент Conipur 322 ціною у 308 гривень за кілограм. За аналогічну ціну цей матеріал можна знайти в інтернеті без врахування гуртових скидок.
Також планують використати синтетичну траву італійського виробництва Pat s-core 38 top. Всього за неї разом з монтажем буде сплачено майже 2 млн гривень.
Виконавцем робіт, як вже зазначалось вище, є київська компанія “Ед темп”, що належить Івану Діденку. З початку повномасштабного вторгнення компанія отримала понад 60 угод від розпорядників публічних коштів, загальною вартістю у 170 млн гривень. Левова частина цих угод укладена з Уманською міською радою та її структурними підрозділами.
У 2021 році уманські освітяни вже проводили аналогічний тендер на схожі роботи. Тоді переможцем торгів стало інше товариство – “Сучасні будівельні технології – 12”, а вартість робіт була оцінена у 28 млн гривень. Компанія встигла виконати робіт на 1 млн гривень, після чого договір з нею було розірвано за згодою сторін, а проєкт відредаговано.
Цей матеріал було підготовлено журналістом ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» у межах проєкту «Медіа та громадянське суспільство задля демократизації та доброго врядування в Євразії», що фінансується Міністерством зовнішніх справ Королівства Норвегії та втілюється Інститутом висвітлення війни та миру. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» i не відображає погляди Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру»
Також читайте: Соратник Бондаренка бере ще 90 млн на асфальтування доріг у Черкасах.
Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”
во время войны все денги должны направлятся на зсу или розбитую инфроструктуру
Сьогодні Арахамія нарешті прозрів:
” Вважайте це останнім попередженням. Якщо ви не зупинитесь, не припините витрачати гроші на предмети не першої необхідності, на те, що аж ніяк не наближає нас до перемоги, то …”
Можливо вже нарешті пора взяти цих
“самоврядуванців” за одне місце, скільки можна тирити …
Краще б ці гроші віддали тим бідним уманьчанам які постраждали від влучання ракети в багатоповерхівку
Краще б ці гроші віддали тим бідним мешканцям багатоповерхівки, в яку влучила ракета в м. Умань