Зеленський призначив вісім голів РДА на Черкащині

Розпорядженням від 25 січня президент України Володимир Зеленський призначив ще вісім голів районних державних адміністацій на Черкащині.  

Так, Володимира Гуню призначено головою Лисянської РДА. Згідно з даними його декларації, чоловік проживає в Черкаському районі. Гуня – член ради Черкаської організації “Європейської Солідарності” і також значиться начальником управління економіки Черкаської РДА.

Миколу Березового призначено головою Корсунь-Шевченківської РДА. Він двічі був головою Дацьківської сільської ради з 2010 по 2016 роки. Після об’єднання в Стеблівську ОТГ був переведений на старосту цих сіл. У березні 2017 року Березовий звільнився за згодою сторін. У 2019 році став помічником народного депутата від “Слуги Народу” Андрія Стріхарського, обраного по 196 округу.

Богдана Солошенка призначено головою Кам’янської РДА. Його декларація датована 7 грудня. Раніше він вже був головою району до липня 2019 року, до того обіймав посаду першого заступника голови.

Владислава Гончаревського призначено головою Звенигородської РДА. 21 листопада він подав декларацію кандидата на посаду голови Звенигородської РДА. Згідно з документом, чоловік працював у відділі освіти райдержадміністрації.

Віктора Хруща призначено головою Драбівської РДА. Нагадаємо, раніше на цю посаду претендувала Світлана Орел. Жінка декларувала будинок і 2 земельні ділянки в Драбові, а її чоловік – 2 будинки і 7 ділянок в Драбівському районі. Торік пані Світлана отримала 173 тисячі гривень, працюючи начальником відділу культури РДА.

Ігоря Ладнова призначено головою Городищенської РДА. Він є депутатом Карашинської ОТГ від БПП. 23 жовтня Ладнов подав декларацію кандидата на посаду голови РДА.

Також Наталію Коваль призначено головою Шполянської районної державної адміністрації, а Сергія Чередніченка – головою Чигиринської РДА.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *