Віктор Євпак

Імпічмент Зеленського неминучий – “Ошукані українці”

Литвин пояснив, чому “Ошукані українці” готували проект імпічменту Зеленського. Насамперед усе – через втрачену довіру й засилля “95 кварталу” у Верховній Раді, за його словами, втілене з порушенням законів.

 Про це голова ГО “Ошукані українці” Олександр Литвин заявив під час інтерв’ю з “18000”. 

– Він вселив велику віру в народ і в мене особисто в те, що ми будемо жити в іншій країні й будувати нову країну. Як колишній прокурор і юрист, вважаю, що Президент не просто не виконав тих сподівань, він отримав владу і привів до влади “95 квартал” із порушеннями законів, Конституції і Статуту партії “СН”, що я й намагаюся довести в судах, – коментує Олександр Литвин. – Проект подання про імпічмент – тільки перший крок. 

На сьогодні ГО “Ошукані українці” заявили 24 позови проти партії “Слуга народу” до всіх адміністративних судів України, відкрито два провадження , 12 проваджень відкрито в апеляційних судах. Крім цього, активісти намагаються оскаржити рішення всіх з’їздів провладної партії. 

“У наших непростих судових баталіях ми почали отримувати перші позитивні зрушення. Кілька тижнів тому Шевченківський суд Києва зобов’язав Державне бюро розслідувань відкрити провадження проти попередніх керівників партії “СН”, а сьогодні Голови СБУ Івана Баканова й Першого заступника Голови Офісу Президента України Сергія Трофімова. Саме вони займалися розбудовою партії. Ми поступово підбираємося до питання імпічменту. Якщо суд вважає, що варто розглядати справу щодо Баканова й Трофімова, то чому не можна досліджувати ці питання щодо Зеленського?” – говорить у інтерв’ю Олександр Литвин.

Тому ГО “Ошукані українці” продовжує збирати доказову базу та обіцяє знову звернутися до народних депутатів із пропозицією імпічменту Зеленському. 

*іміджева інформація

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.