У Черкаській області знайшли роботу 169 лікарів переселенців. Більшість із них працевлаштована в Черкасах.
“18000” поспілкувався з лікарями Черкаської обласної лікарні.
– Укомплектоване взагалі було відділення, тільки коли почалась війна деякі люди не змогли повернутись в Україну. Вони були у відпустці, і звісно, нам було складно. Пішов поток вагітних, переселенців, – розповіла лікарка Черкаського обласного центру планування сім’ї Ірина Афійчук.
За її словами з березня почали брати на роботу лікарів-переселенців із Харківської, Київської, Чернігівської, Донецької областей.
Терапевтка перинатального центру Ірина Мостова разом із родиною приїхала в Черкаси з Харкова.
– Мій чоловік волонтерить, допомагає харків’янам, возить продукти, медикаменти. Була розмова, щоб виїхати за кордон, але вирішили, що мусимо допомагати своїй країні. І навіть моя молодша дочка, їй ще немає 14 років, допомагає волонтерському штабу, – розповіла харків’янка.
Жінка сподівається повернутись у своє рідне місто – Харків, адже його обов’язково відбудують. Водночас дякує за теплий прийом черкащанам.
– Я вважаю, що кожен українець у будь-якому куточку України може вважати себе, як вдома. Згуртуватися і допомагати всім чим можемо у біді – це наше суто українське, – певна переселенка Ірина Мостова.
Також читайте ексклюзивний матеріал від “18000”, як відома ведуча Катя Осадча та редакторка «Світського життя» з Черкас Світлана Гордієнко разом зі ще двома десятками волонтерів вони вже майже три місяці шукають загублених на війні людей завдяки телеграм-каналу «Пошук зниклих».
Більше фото- та відеоконтенту – у нашому інстаграмі