На Черкащині працевлаштовані 169 лікарів-переселенців (ВІДЕО)

У Черкаській області знайшли роботу 169 лікарів переселенців. Більшість із них працевлаштована в Черкасах.

“18000” поспілкувався з лікарями Черкаської обласної лікарні.

– Укомплектоване взагалі було відділення, тільки коли почалась війна деякі люди не змогли повернутись в Україну. Вони були у відпустці, і звісно, нам було складно. Пішов поток вагітних, переселенців, – розповіла лікарка Черкаського обласного центру планування сім’ї Ірина Афійчук. 

За її словами з березня почали брати на роботу лікарів-переселенців із Харківської, Київської, Чернігівської, Донецької областей.

Терапевтка перинатального центру Ірина Мостова разом із родиною приїхала в Черкаси з Харкова.

– Мій чоловік волонтерить, допомагає харків’янам, возить продукти, медикаменти. Була розмова, щоб виїхати за кордон, але вирішили, що мусимо допомагати своїй країні. І навіть моя молодша дочка, їй ще немає 14 років, допомагає волонтерському штабу, – розповіла харків’янка.

Жінка сподівається повернутись у своє рідне місто – Харків, адже його обов’язково відбудують. Водночас дякує за теплий прийом черкащанам.

– Я вважаю, що кожен українець у будь-якому куточку України може вважати себе, як вдома. Згуртуватися і допомагати всім чим можемо у біді – це наше суто українське, – певна переселенка Ірина Мостова.

Також читайте ексклюзивний матеріал від “18000”, як відома ведуча Катя Осадча та редакторка «Світського життя» з Черкас Світлана Гордієнко разом зі ще двома десятками волонтерів вони вже майже три місяці шукають загублених на війні людей завдяки телеграм-каналу «Пошук зниклих».

Більше фото- та відеоконтенту – у нашому інстаграмі

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.