У департаменті капітального будівництва Черкаської військової адміністрації вчергове змінився керівник. Попередній був звільнений за згодою сторін, а його на посаді замінив син відомого у регіоні чиновника, найбільш продуктивний час якого припав на часи Тулуба, втім зараз він переживає «ренесанс».
Про це повідомляє «18000».
17 травня посаду головного будівельника області обійняв 29‐річний Ростислав Євмина. Про це «18000» стало відомо із власних джерел. Також інформацію про це підтвердили у пресслужбі обласної військової адміністрації. Там повідомили, що конкурс на відповідну посаду не проводили через воєнний стан і чиновник перебуватиме на ній до моменту його завершення та проведення належного конкурсу.
Євмина нібито має п’ятирічний досвід будівельника на керівних посадах, зокрема, останнім часом обіймав посаду у відділі проєктно‐кошторисної роботи департаменту, який нині очолив, а також працював у державній службі Державної інспекції архітектури та містобудування у Черкаській області. Крім того, з відкритих джерел стало відомо, що він нетривалий термін наприкінці 2022 року та початку 2023 очолював обласне комунальне підприємство «Облархбюро». Мінімум до кінця 2020 року він також працював в одному з державних банків у відділі будівництва та обслуговування будинків.
Ростислав Євмина є сином досвідченого місцевого чиновника та політика Бориса Євмини, який за часів «губернаторства» Сергія Тулуба очолював департамент капітального будівництва, потім був заступником виконуючого обов’язки черкаського міського голови. У 2013 році він повернувся на «будівельну» посаду в Черкаській обласній адміністрації, яку на той момент очолював Тулуб.
Після Революції гідності Євмина зник із публічного простору та повернувся у 2018 році, коли очолив черкаське міське державне управління будівельно‐архітектурного контролю за квотою політичної сили «Черкащани». Цю посаду він обіймав до кінця 2020 року, допоки після чергових місцевих виборів був обраний головою Золотоніської районної ради за списком все тієї ж політичної сили. Євмину називають креатурою впливового бізнесмена‐політика Юрія Ткаченка та його бізнес‐партнерів, які також займаються будівельним бізнесом.
Цей матеріал було підготовлено журналістом ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» у межах проєкту «Медіа та громадянське суспільство задля демократизації та доброго врядування в Євразії», що фінансується Міністерством зовнішніх справ Королівства Норвегії та втілюється Інститутом висвітлення війни та миру. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» i не відображає погляди Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру».
Також читайте: «Подумають, що всі такі». Депутати не захотіли слухати слідчих, які розслідують схеми з комунальним майном.
Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?»




Дуже досвідчений будівельник.
Ганьба і зрада.
Все – пропало місто 🤦♂️
Це вже просто на голову не налазить. Ці тварюки взалі нічого вже не бояться і відкрито творять що хочуть. Кум, сват, син, брат, жінка і тд. на посади ставлять за хабарі, щоб потім на тих посадах в кармани собі красти на будинки, дачі, машини, вілли.
Досить терпіти таких тварин.
Хто на містах, шукайте інформацію про подібних мразєй, формуйте списки, конкретні дані.
А ми як повернемось, будемо їх карати, без зайвих слів і тюрем, просто на місці. Досить терпіти, потрібно змінити це
Ага.. прямо спить з молотком і кельмою…не може розлучитись…
Поки будуть такі у владі які очолюють ОВА.…ще не таке побачите і почуєте. Кому война кому мать родна.…