Син впливового “черкащанина” став головним будівельником області

Будівельник

У департаменті капітального будівництва Черкаської військової адміністрації вчергове змінився керівник. Попередній був звільнений за згодою сторін, а його на посаді замінив син відомого у регіоні чиновника, найбільш продуктивний час якого припав на часи Тулуба, втім зараз він переживає “ренесанс”. 

Про це повідомляє “18000”.

17 травня посаду головного будівельника області обійняв 29-річний Ростислав Євмина. Про це “18000” стало відомо із власних джерел. Також інформацію про це підтвердили у пресслужбі обласної військової адміністрації. Там повідомили, що конкурс на відповідну посаду не проводили через воєнний стан і чиновник перебуватиме на ній до моменту його завершення та проведення належного конкурсу. 

Євмина нібито має п’ятирічний досвід будівельника на керівних посадах, зокрема, останнім часом обіймав посаду у відділі проєктно-кошторисної роботи департаменту, який нині очолив, а також працював у державній службі Державної інспекції архітектури та містобудування у Черкаській області. Крім того, з відкритих джерел стало відомо, що він нетривалий термін наприкінці 2022 року та початку 2023 очолював обласне комунальне підприємство “Облархбюро”. Мінімум до кінця 2020 року він також працював в одному з державних банків у відділі будівництва та обслуговування будинків.

Ростислав Євмина є сином досвідченого місцевого чиновника та політика Бориса Євмини, який за часів “губернаторства” Сергія Тулуба очолював департамент капітального будівництва, потім був заступником виконуючого обов’язки черкаського міського голови. У 2013 році він повернувся на “будівельну” посаду в Черкаській обласній адміністрації, яку на той момент очолював Тулуб.

Після Революції гідності Євмина зник із публічного простору та повернувся у 2018 році, коли очолив черкаське міське державне управління будівельно-архітектурного контролю за квотою політичної сили “Черкащани”. Цю посаду він обіймав до кінця 2020 року, допоки після чергових місцевих виборів був обраний головою Золотоніської районної ради за списком все тієї ж політичної сили. Євмину називають креатурою впливового бізнесмена-політика Юрія Ткаченка та його бізнес-партнерів, які також займаються будівельним бізнесом. 

Цей матеріал було підготовлено журналістом ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» у межах проєкту «Медіа та громадянське суспільство задля демократизації та доброго врядування в Євразії», що фінансується Міністерством зовнішніх справ Королівства Норвегії та втілюється Інститутом висвітлення війни та миру. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» i не відображає погляди Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру».

Також читайте: “Подумають, що всі такі”. Депутати не захотіли слухати слідчих, які розслідують схеми з комунальним майном.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
6 Коментарів
 1. Дуже досвідчений будівельник.

 2. Ганьба і зрада.

 3. Все – пропало місто 🤦‍♂️

 4. Це вже просто на голову не налазить. Ці тварюки взалі нічого вже не бояться і відкрито творять що хочуть. Кум, сват, син, брат, жінка і тд. на посади ставлять за хабарі, щоб потім на тих посадах в кармани собі красти на будинки, дачі, машини, вілли.
  Досить терпіти таких тварин.
  Хто на містах, шукайте інформацію про подібних мразєй, формуйте списки, конкретні дані.
  А ми як повернемось, будемо їх карати, без зайвих слів і тюрем, просто на місці. Досить терпіти, потрібно змінити це

 5. Ага.. прямо спить з молотком і кельмою…не може розлучитись…

 6. Поки будуть такі у владі які очолюють ОВА….ще не таке побачите і почуєте. Кому война кому мать родна….

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *