Заступниця Табурця отримала 1,2 мільйона зарплати. Що в інших?

перша заступниця начальника ОВА Наталія Кравченко

Які доходи задекларували заступники начальника ОВА. На фото Наталія Кравченко, Черкаська ОДА

Заступники голови Черкаської ОВА Ігоря Табурця подали декларації про доходи за 2024‐й рік.

Про це пише «18000».

Наталія Кравченко

Так, за інформацією з декларацій, найбільшу зарплатню має перша заступниця голови – Наталія Кравченко. Від Черкаської ОВА вона отримала 1 225 649 гривень. Також Кравченко декларує 243 236 гривень пенсії. Її чоловік Борис Слинько вказав, що отримав 425 000 доходу від підприємницької діяльності та 90 590 гривень пенсії. Також у Кравченко майже пів мільйона за відчуження нерухомого майна.

Яку зарплату мають інші заступники Табурця?

  • Антон Царюк вказав, що отримав у 2024 році 1 040 077 гривень:
  • Олександр Шамрай – 1 013 360 гривень;
  • Олександр Турченяк – 861 001 гривень;
  • Сергій Свєрчков – 835 965 гривень. 

Нагадаємо, як писав «18000», очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець отримав 1,3 мільйона гривень зарплати. 

Також читайте. У власності лише ВАЗ: мер Черкас показав, що має з дружиною в декларації.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?»

коментарі
1 Коментар
  1. Не у виправдання (високих на думку більшості), а заради об’єктивності потрібно уточнити, що ЗП вказується «грязна», до вирахування податків. -23%(грубо).

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *