Ми пройдемо випробування, якщо повторимо наше диво 2022 року

рух шахедів

Рух шахедів. Фото з допису Івана Подоляна

Кожного дня, коли на нас НЕ летять шaxeди, у мене зростає напруга. Бо вони накопичуються, щоб завдати масованого удару.

Якщо ситуацію на полі бою вдалося взяти під контроль титанічними зусиллями наших захисників та захисниць, то ситуація з нічними атаками ПОКИ має все гірший і гірший вигляд, попри наші значні зусилля.

Тільки з масованими нальотами ми бачимо, що ворог поки що робить майже все, що хоче. І вони теж це бачать. І їм подобається. А мене бісить.

Тільки вдалі масовані нальоти та повзуче просування на фронті дають їм відчуття, що у цій війні для них не все втрачено. Тільки ці дві карти, якщо висловлюватися в стилі Трампа, нам з вами залишилося побити.

Настає час вирішального випробування для нас з вами. Ми його пройдемо, якщо повторимо наше диво 2022 року.

Для цього ми рік тому почали розробку перехоплювачів і започаткували школу пілотів‐винищувачів. Для цього на початку року ми замислили й запустили «Небеса Черкащини».

Зараз технічно ми, українці, майже готові прибрати з нашого неба все, що ви бачите на цій мапі. Нам потрібні тільки люди й гроші.

Визначіться, будь ласка, чи готові ви стати цими людьми. І чи готові ви витрачати свої гроші на те, щоб ми закрили для цих кончених наше небо.

Якщо готові і якщо в Черкасах — посилання тут.

Допис Івана Подоляна у фейсбуці

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини