Командира черкаської бригади нагородили орденом посмертно

орден

Уманчанину присвоїли орден Хмельницького

У Черкасах посмертно нагородили командира 110‐ї бригади Сергія Захаревича орденом Богдана Хмельницького першого ступеня.

Про це пише «18000» із сесії Черкаської обласної ради.

Матері, Олені Миколаївні, перед початком сесії обласної ради вручив нагороду начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Що відомо про Сергія Захаревича

Сергій Захаревич народився та виріс в Умані, навчався у школах №11 та №4. Закінчив Одеський інститут Сухопутних військ. Його бойовий шлях пролягав через 30‐ту, першу танкову та 33‐тю механізовані бригади.

У лютому 2025 року Сергій Захаревич очолив 110 окрему механізовану бригаду, яка тримала оборону Авдіївки, Покровського та південного напрямків.

За військову службу Сергія Захаревича відзначили державними нагородами:

  • у 2015 році отримав орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня;
  • в липні 2022‐го — орден ІІ ступеня.

Сергій Захаревич загинув унаслідок ракетного удару по Гуляйполю Запорізької області 1 липня. Нині триває розслідування. Унаслідок удару понад 30 людей були поранені. Загинули як цивільні, так і військові.

Читайте також: Воїну з Черкащини просять присвоїти звання Героя України.

Єдині, хто публікує імена колаборантів та корупціонерів. Знаходьте актуальні новини Черкащини на «18000». А також підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?»

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини