
Черкаський ветеран розвиває власний бізнес: придбав техніку за грантовою програмою
Черкаський ветеран Вадим Мазніченко придбав техніку для підприємницької діяльності за грантовою програмою.
Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Як йдеться в дописі, Вадим Мазніченко придбав комбайн і жниварки завдяки грантовій програмі «Варто РОБИти СВОЄ 2.0« від Українського ветеранського фонду. Його бізнес‐ініціативу підтримали також у низці компаній.

Придбана за грантовою програмою техніка
Що відомо про Вадима Мазніченка
Вадим Мазніченко виборов золото у складі збірної команди зі стрільби із лука та дві бронзові медалі (у самостійних змаганнях із цього ж виду спорту) та зі штовхання ядра у 2023 році.
Пізніше, у 2024 році, Вадим Мазніченко взяв участь у 48‐му марафоні морської піхоти. Для спортсмена участь у ньому є вже другою. Перше змагання, в якому брав участь Мазніченко, відбулося у 2016 році.
У 2025 році на змаганнях зі стрільби з лука серед осіб з ураженням опорно‐рухового апарату Черкаси представили Вадим Мазніченко та Олександр Гондя. Вони посіли четверте командне місце.
У січні 2026 року Вадим Мазніченко отримав орден «За заслуги» третього ступеня. Ветеран тріумфував на «Іграх Нескорених» у Дюссельдорфі. Також у січні 2026 ветерану російсько‐української війни, тренеру МСК «Дніпро» зі стрільби з лука Вадиму Мазніченку присвоїли спортивний розряд «Кандидат у майстри спорту України».
Також у вересні 2025 року бізнес‐проєкт спортсмена‐ветерана Вадима Мазніченка став одним із сотні переможців конкурсу «Варто РОБИти СВОЄ 2.0».
Читайте на сайті 18000: «Новини Черкаси» — що відбувається в місті та області. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал 18000 | «Шо там у Черкасах?»

