
Шість російських БпЛА знешкодили на Черкащині
У ніч на 22 червня над Черкащиною знешкодили шість російських БпЛА.
Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
«Під час тривог напередодні наші оборонці знешкодили в небі над областю. Минулось без потерпілих і наслідків для інфраструктури».
Загальні втрати ворога
Як повідомили у Генштабі, на 22 червня втрати росіян становлять:
- особового складу – близько 1 393 140 (+1 190) осіб;
- танків – 12 050 (+1) од;
- бойових броньованих машин – 24 805 (+8) од;
- артилерійських систем – 44 530 (+51) од;
- РСЗВ – 1 886 (+1) од;
- засобів ППО – 1 437 (+2) од;
- наземних робототехнічних комплексів – 1 712 (+9) од;
- БПЛА оперативно‐тактичного рівня – 366 164 (+2 015) од;
- автомобільної техніки та автоцистерн – 110 201 (+384) од;
- спеціальної техніки – 4 321 (+5) од.
Нагадаємо, що у межах Черкаської області знешкодили російську ракету 20 червня.
Читайте також: Реактивні шахеди над Черкащиною: що це і чи небезпечніші вони.
Моніторинг ситуації в Черкасах та Україні під час масових ракетних атак, останні новини Черкас та ключові події доби читайте на сайті «18000». Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?»


