Над Черкащиною знешкодили шість російських БпЛА

БпЛА

Шість російських БпЛА знешкодили на Черкащині

У ніч на 22 червня над Черкащиною знешкодили шість російських БпЛА.

Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

«Під час тривог напередодні наші оборонці знешкодили в небі над областю. Минулось без потерпілих і наслідків для інфраструктури».

Загальні втрати ворога

Як повідомили у Генштабі, на 22 червня втрати росіян становлять:

  • особового складу – близько 1 393 140 (+1 190) осіб;
  • танків – 12 050 (+1) од;
  • бойових броньованих машин – 24 805 (+8) од;
  • артилерійських систем – 44 530 (+51) од;
  • РСЗВ – 1 886 (+1) од;
  • засобів ППО – 1 437 (+2) од;
  • наземних робототехнічних комплексів – 1 712 (+9) од;
  • БПЛА оперативно‐тактичного рівня – 366 164 (+2 015) од;
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 110 201 (+384) од;
  • спеціальної техніки – 4 321 (+5) од.

Нагадаємо, що у межах Черкаської області знешкодили російську ракету 20 червня.

Читайте також: Реактивні шахеди над Черкащиною: що це і чи небезпечніші вони.

Моніторинг ситуації в Черкасах та Україні під час масових ракетних атак, останні новини Черкас та ключові події доби читайте на сайті «18000». Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?»

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини