Черкаські веслувальники здобули низку нагород на чемпіонаті України

група людей на п'єдесталі

Веслувальники з Черкас здобули низку нагород на Чемпіонаті України

Спортсмени Черкащини виступили на Чемпіонаті України з академічного веслування серед молоді до 23 років та завоювали низку нагород.

Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Черкаської ОВА.

Представники області вибороли золоті, срібні та бронзові нагороди у різних класах човнів.

Хто та які нагороди здобув?

Золото отримали:

  • Олександр Лугеря у складі чоловічої двійки розпашної;
  • Михайло Гавриш у складі чоловічої вісімки зі стерновим;
  • Валерія Культенко в одиночці легкої ваги;
  • Дар’я Хрипко у двійці парній легкої ваги.
чоловіки у човні на воді

Черкасці під час змагань

Срібні нагороди здобули:

  • Дарія Котик;
  • Михайло Гавриш;
  • Антон Дубина;
  • Олександр Лугеря;
  • Андрій Шафорост;
  • Олександр Гавриш;
  • Артем Тобілко.
дівчата на п'єдесталі

Спортсменки з Черкас на нагородженні

Бронзовими призерами чемпіонату стали:

  • Валерія Фартуня;
  • Дар’я Хрипко;
  • Антон Дубина;
  • Олександр Гавриш;
  • Артем Тобілко;
  • Ганна Архипенко;
  • Валерія Культенко;
  • Дар’я Івженко;
  • Павло Юр’єв;
  • Андрій Шафорост;
  • Ярослав Лавриненко.

Нагадаємо, черкаський ветеран у складі збірної завоював золото на міжнародних змаганнях з волейболу сидячи.

Розкажіть нам про актуальні новини Черкащини. Якщо ви або ваші знайомі творите сьогодення в області, надішліть інформацію про це в бот «18000» 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *