
Українців повернули з російського полону
Із полону звільнили 160 українських військових. Усі були в полоні з 2022 року.
Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.
Серед звільнених – військовослужбовці Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники.
«Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках», – прокоментував президент.
Нагадаємо, попередній обмін відбувся 5 червня. Тоді з полону повернули 185 військових та одного цивільного. Серед усіх було чотири черкащанина.
Читайте новини Черкас та області – перевірена оперативна інформація на «18000». Підписуйся на телеграм‐канал «Шо там у Черкасах?»


