Із неволі повернули українських військових, – Зеленський

Звільнений із полону українець

Українців повернули з російського полону

Із полону звільнили 160 українських військових. Усі були в полоні з 2022 року.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

Серед звільнених – військовослужбовці Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники.

«Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках», – прокоментував президент.

Нагадаємо, попередній обмін відбувся 5 червня. Тоді з полону повернули 185 військових та одного цивільного. Серед усіх було чотири черкащанина.

Читайте новини Черкас та області – перевірена оперативна інформація на «18000». Підписуйся на телеграм‐канал «Шо там у Черкасах?»

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *