Для реєстрації Старлінку його потрібно принести особисто, – черкаський ЦНАП

Старлінк

Для реєстрації Старлінку його потрібно принести особисто

Відтепер для реєстрації фізичним особам необхідно особисто принести до ЦНАПу термінал «Starlink».

Про це повідомили у черкаському ЦНАПі.

Як йдеться в дописі, якщо обладнання не буде під час реєстрації, то надати послугу не зможуть. Також на одного заявника можна оформити не більше трьох терміналів.

Що потрібно мати для реєстрації

  • документ, що посвідчує особу;
  • термінал «Starlink»;
  • UTID (унікальний ідентифікатор термінала);
  • KIT‐номер (серійний номер комплекту);
  • Dish ID та номер облікового запису у форматі ACC‐хххххх‐ххххх, якщо вони є.

Нагадаємо, що в Україні з’явився «білий список» для терміналів супутникового Starlink. Відповідне рішення ухвалив Кабмін. Воно набуло чинності 1 лютого 2026 року. Це стосується, зокрема, й жителів Черкащини. Пристрої мають реєструвати різні структури, зокрема ФОПи.

Читайте на сайті 18000: «Новини Черкаси» — що відбувається в місті та області. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал 18000 | «Шо там у Черкасах?»

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини