
Для реєстрації Старлінку його потрібно принести особисто
Відтепер для реєстрації фізичним особам необхідно особисто принести до ЦНАПу термінал «Starlink».
Про це повідомили у черкаському ЦНАПі.
Як йдеться в дописі, якщо обладнання не буде під час реєстрації, то надати послугу не зможуть. Також на одного заявника можна оформити не більше трьох терміналів.
Що потрібно мати для реєстрації
- документ, що посвідчує особу;
- термінал «Starlink»;
- UTID (унікальний ідентифікатор термінала);
- KIT‐номер (серійний номер комплекту);
- Dish ID та номер облікового запису у форматі ACC‐хххххх‐ххххх, якщо вони є.
Нагадаємо, що в Україні з’явився «білий список» для терміналів супутникового Starlink. Відповідне рішення ухвалив Кабмін. Воно набуло чинності 1 лютого 2026 року. Це стосується, зокрема, й жителів Черкащини. Пристрої мають реєструвати різні структури, зокрема ФОПи.
Читайте на сайті 18000: «Новини Черкаси» — що відбувається в місті та області. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал 18000 | «Шо там у Черкасах?»


